ПН-ПТ З 9-00 ДО 17-00 (СБ-НД ВИХІДНІ)

Продаж і підбір холодильних компресорів

Продаж і підбір холодильних компресорів

Кожна холодильна установка має ряд компонентів, систем і механізмів. Але основною складовою холодильної машини є холодильний компресор. Саме за рахунок його роботи відбуваються процеси охолодження або заморожування.

Робота холодильного компресора полягає в перекачуванні парів холодоагенту, який надходить в нього після випарника (повітроохолоджувача) через всмоктувальну магістраль, після чого відбувається процес стиснення. Тиск і температура холодоагенту різко зростають, і вже через нагнітальний патрубок перегрітий холодоагент у вигляді парорідинної фракції надходить на конденсатор, де відбувається його перехід в рідку фазу.

Холодильні компресори піддаються великим термодинамічним навантаженням, мають велику різницю температур (на всмоктуючій лінії це мінус, а з нагнітаючого боку великий плюс і високий тиск), тому мають досить міцний корпус, розрахований на такі навантаження і перепади тиску.

 Холодильні компресори поділяються на герметичні, напівгерметичні:

Герметичний холодильний компресор являє собою нерозбірний монолітний корпус, в якому знаходяться електродвигун і механізм насоса компресора для стиснення холодоагенту. Герметичні компресори встановлюються на побутовий холод, торгове і напівпромислове холодильне обладнання.

Переваги герметичних компресорів: низький рівень шуму, плавність роботи, компактні розміри, мале енергоспоживання, низька ціна.

Недоліки герметичних компресорів: неремонтопридатність у разі виходу з ладу обмоток електродвигуна або механічної частини, відносно мала потужність, що робить неможливим їх використання в промисловому холодильному обладнанні, високі вимоги до вживаного фреону і чистоти масла.

Напівгерметичний холодильний компресор має масивний сталевий корпус з підвищеним вмістом чавуну, що дає йому можливість витримувати великий тиск. Складається з блоку циліндрів рядного V або W образного виконання, головок циліндрів, електродвигуна, який безпосередньо сполучений з колінчастим валом, всмоктуючими і нагнітаючими вентилями.

Переваги напівгерметичних компресорів: великий робочий діапазон (можуть застосовуватися як на середньо так і на низькотемпературному обладнанні), ремонтопридатність і простота в обслуговуванні, можливість охолоджувати великі об'єми з досягненням глибокого мінусу, довговічність і витривалість в роботі, за рахунок чого саме полугермети працюють не один десяток років.

Недоліки напівгерметичних компресорів: мають високий рівень шуму і вібрації, досить висока ціна порівняно з герметичними моделями аналогічної потужності, відносно велика маса і великі габаритні розміри, велике енергоспоживання, підключення тільки на 3 фази (380 V).

За способом стиснення холодоагенту компресори поділяються:

- поршневі - середньо- і нізкотемпературне застосування, різні холодоагенти;

- спіральні (ротаційні) - високо- і середньотемпературне застосування;

- гвинтові - низько- і наднизькотемпературне обладнання, в тому числі камери шокової заморозки.

Якщо у вас виникли питання щодо підбору холодильного компресора, ми завжди готові допомогти зробити вибір або вислухати Ваші побажання.