ПН-ПТ З 9-00 ДО 17-00 (СБ-НД ВИХІДНІ)

Холодильний агрегат Tecumseh CAJ 9513 ZMHR

Холодильний агрегат Tecumseh CAJ 9513 ZMHR
  • Производитель: Tecumseh
  • Код товара: CAJ 9513 ZMHR
  • Доступность: На складе

27 705.36 грн.

 Середньотемпературний холодильний агрегат Tecumseh CAJ 9513 ZMHR від французького виробника Tecumseh розрахований на середні або високі температури. Його холодопродуктивність складає: 1843 Вт при t. випаровування -10°С та конденсації 32°С, робочий холодоагент R404a/R507.
Стандартна заводська комплектація агрегатів Tecumseh, включає: металеву платформу з компресором, конденсатором повітряного охолодження на які може бути встановлений мікродвигун обдування з крильчаткою або повноцінний вентузел. Установка обв'язана мідним фреонопроводом і перебуває під тиском. Установки більшої продуктивності можуть бути укомплектовані рідинним ресивером для збору холодоагенту.

                                                                       Технічні дані CAJ 9513 ZMHR

•   виробник – Tecumseh;
•    серія – AJ;
•   режим застосування – MHBP;
•  хладагент – R404a або R 507;
•   харчування – 220-240V / 50Hz / 1 ~;
•  холодопродуктивність t. вик. -10°С та конд. + 32 ° С - 1843 Вт;
•    тип електродвигуна – CSR;
•   вентилятор конденсатора –  300 х 1;
•  d всмоктування – 5/8”;
•  d нагнітання – 3/8”;
• Маса – 39 кг;
•   обдув, м3/година – 980;
• Ресивер – 1,5 л.

                                                                            Сфера використання

 маленькі холодильні камери;
   холодильники охолодження води;
   лабораторне та медичне обладнання;
 Автономні установки для торговельного холоду
Для повноцінної роботи агрегату необхідно доукомплектувати його пресостати високо/низкого тиску, а також окремий пресостат для включення вентилятора(ів) конденсатора. Фільтр осушувач, індикатор вмісту вологи.
За бажанням замовника низькотемпературні агрегати Tecumseh можуть бути укомплектовані відокремлювачем рідини (який встановлюється на лінію всмоктування) кульовим краном та зворотним клапаном.
 

Холодильні агрегати
Напруга, В 230
Обдув, м³/год. 980
Холодильна потужність при кипінні -15°С, Вт 1531
Холодильна потужність при кипінні -10°С, Вт 1843
Холодильна потужність при кипінні -5°С, Вт 2153

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо
Captcha