- Производитель: Китай
- Код товара: 162, Вакуумный насос TW-1A, , $65.00, , Китай, Вакуумные насосы
- Доступность: На складе
Вакуумний насос TW-1A з одноступінчастим способом стиснення, використовується з метою вакуумування такого обладнання як: малих систем холодильного обладнання, спліт систем, автомобільних кондиціонерів, автомобільних холодильників і т.п. Продуктивність даної помпи становить 60 л / хв. Граничний вакуум 0,8 Па (60 Мікрон)
Вакуумні насоси серії TW сумісні з усіма видами хладагентов і іншими технічними газами, що надає їм практичність використання практично у всіх сферах обладнання.
Вакуумирование відбувається за рахунок пластинчато роторного механізму який пропускає газ через масляний контур, а зворотний клапан запобігає зворотний рух масла і розгерметизацію системи.
За рахунок оребрення корпусу насоса, від нього добре відводиться тепло при тривалій роботі, що дає йому повноцінно функціонувати без зносу.
Вакуумні насоси | |
Вага, кг | 5,1 |
Вакуум, Па/Microns | 0,8/60 |
Габарити, мм | 285х122х218 |
Кількість ступенів | 1 |
Напруга, В | 220 |
Об'єм мастила | 250 |
Потужність, HP | 1/4 |
Продуктивність, л/хв. | 60 |